KONST / Litografier / Färglitografi 17516222
nr 1751 6222
Michael Qvarsebo
(f. 1945), Sverige
Signerad, numrerad 146/200, "Metamorfors". Färglitografi. Bladets mått: 85x56 cm, oramad
Kondition: löst blad skadad
Michael Qvarsebo, svensk målare född 1945.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 15 december 2025
kl 20:22:52
700 kr
800 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)